Gotowanie - możesz to robić i Ty!

Naleśniki- idealne są cienkie, delikatne i ścisłe. Nie powinny rwać się, ani ociekać tłuszczem. Podajemy je na słodko lub na słono. Farsz zależy od naszej wyobraźni. Może być z mięsa mielonego, sera, samych warzyw, rybny lub na słodko - z owocami, czekoladą, kremem toffi i bitą śmietaną, nawet z lodami.
Przepisów na naleśniki jest wiele- naprawdę wiele. Na ten temat powstały już całe książki kucharskie- i nic dziwnego, naleśniki można jeść na słono, na słodko, na ostro, a zdarza się też, że są podawane z sosem słodko- kwaśnym. Niestety, zwrot 'przepis na naleśniki' jest tak rozległy, że jeszcze nie udało nam się poznać wszystkich ich rodzajów.
Naleśniki z serem są chyba najpopularniejszym rodzajem naleśników, jaki można spotkać na polskich stołach. Zazwyczaj podawane są na słodko, jednak można je jeść także na słono- w końcu kto powiedział, że ser musi być słodki?
Naleśniki wcale nie jest trudno zrobić- osoby , które kilka razy zrobią to danie, są w stanie przygotować naleśnikowy obiad w pół godziny! Jednak, aby zostać naleśnikowym mistrzem, trzeba nauczyć się robić doskonałe ciasto na naleśniki. Oczywiście, wariantów jest kilka- i wymyślanie swoich jest wręcz wskazane.
Kreator stron www - przetestuj!